Poznaj nas

 

Kateryna Bondarenko

Prezes Fundacji „Młodzi Na Progu”
Dyrektor Krajowy Programu


Lubię, jak ludzie mówią do mnie Katia. W dobie często brakuje mi godzin na wszystkie moje zainteresowania i pasje 🙂Lubię mówić i lubię słuchać. Kocham góry i uwielbienie muzyczne. Towarzyszenie młodym ludziom i dzielenie się z nimi Dobrą Nowiną jest tym, co za każdym razem ożywia moje serce i daje radość.
I chociaż w Fundacji MNP zajmuje się przeróżnymi mocno przyziemnymi spawami, papierkami, tabelkami i decyzjami, najbardziej lubię czas spędzony wspólnie z młodymi na wyjazdach, rekolekcjach i warsztatach.

kateryna.mnp@gmail.com

Alicja Orszulak

Sekretarz Fundacji „Młodzi na Progu” Grafik
Social media

Jestem Ala! Odkąd pamiętam uwielbiam dobry humor! Ale również uwielbiam rysować, kreować i… się uczyć. Program Młodzi na Progu znam od 15 lat. Sama przez niego przeszłam i cieszę się, że dziś mogę współtworzyć społeczność ludzi, którzy przeszli przez próg.

a.orszulak.sne@gmail.com

Ks. Adam Koppel

Asystent kościelny programu
Młodzi na Progu
Członek Rady Fundacji

Mam na imię Adam. Jestem księdzem i od samego początku mojej posługi towarzyszy mi Program Młodzi na Progu. W naszym zespole zajmuję się głównie formacją ewangelizatorów i pisaniem tekstów. Moją pasją jest towarzyszenie młodym i głoszenie im Dobrej Nowiny, ale lubię też wspinaczkę skalną i wysokogórską, trochę biegam i mam nadzieję, że uda mi się jeszcze nie raz zagrać w piłkę!

a.koppel.sne@gmail.com

Katarzyna Grim

Urlop macierzyński

Nazywam się Kasia, jestem żoną i mamą :).
Moją pasją stało się muzyczne uwielbianie Boga, który w 2003 roku w sposób szczególny wpłynął i poruszył moim życiem.. Od tego czasu po przez formacje, życie
i służbę w mojej wspólnocie SNE Bytom
i w Programie Młodzi na Progu staram się głosić jak Dobry jest Pan.

Natalia Doroń

Dystrybucja materiałów i gadżetów.
Sklep Młodzi na Progu

Mam na imię Natalia, jestem żoną i mamą trójki dzieci. Jestem wielką miłośniczką lasu, snowboardingu i gier planszowych. Cieszę się z bycia częścią Młodych na Progu, bo uważam, że nasza fundacja jest dobrym lekarstwem na bolączki młodych osób we współczesnym świecie. Tym, co daje mi jednak największą radość jest Adoracja, nasycanie się Miłością, którą mogę później dzielić się z innymi.

mlodzinaprogu.sklep@gmail.com

Dominika Macha

Wiceprezes Fundacji
„Młodzi na Progu”
Informacje i terminarz rekolekcji

Mam na imię Dominika, na co dzień jestem mamą Leona, moją pasją od 2008 roku jest praca z młodzieżą w ramach programu Młodzi na Progu, prowadzę warsztaty, kursy
i rekolekcje dla młodych. Z zawodu jestem teologiem i od 2015 roku pracuje również
w szkole. Formuje się we wspólnocie SNE Bytom. Interesuje się pobytem ludzi w kosmosie i uwielbiam słuchać muzyki – szczególnie rapu.

dominikamk.mnp@gmail.com