Świadectwa – Rekolekcje Spotkania /młodzież ze Szczepanowa

Kolejny weekend, kolejny wyjazd lecz Ten sam Bóg! Wyjazd dla młodych ze Szczepanowa do ośrodka w Brzesku, był czasem wielu spotkań. Dziękujemy im i ekipie posługującej! 🙂
Ale czy młodzi spotkali Boga? I z czym wyjechali? Zapraszamy do przeczytania szczerych słów, a ich świadectwo niech buduje naszą wiarę!

„Zrozumiałem jak wielkim przyjacielem jest dla mnie Bóg oraz jak wielką miłością mnie obdarza.”

„Pan Bóg uświadomił mi moje błędy i to, że zbaczam z jego drogi. W wyniku tych rekolekcji postanowiłam zmienić swoje życie.”

„Moje patrzenie na Boga zmieniło się. Mam do Niego większy szacunek oraz chciałabym mieć z Nim lepszy kontakt.”

„Spotkałem Go i odmienił mnie.”

„Zrozumiałam swoje postrzeganie świata. Zawsze uczęszczałam do Kościoła ( aktywnie), ale nigdy nie było nic po za tym. Teraz zamierzam zapisać się do Grupy Apostolskiej. No i po prostu starać się być lepszym człowiekiem.”

„Przez te rekolekcje pogłębiła się moja wiara w Niego, patrzę na Niego teraz z innej perspektywy. Na początku byłam może nie tyle co oddalona, ale nie przywiązywałam do tego tak dużej wagi. Miałam wielki żal do Niego, lecz po rekolekcjach wszystko co mnie raniło… odeszło.”

„Bóg był w moim życiu, Był bo był. Dopiero po tych dwóch dniach zrozumiałam, że nie jestem sama. Mimo złych relacji z rodzicami, złym stanem zdrowia ich i moim, mam do Kogo się uciec. Teraz o tym wiem. Jest mi bardzo wstyd, że nie doceniałam Boga wcześniej, mimo że potrzebowałam – uciekałam do samozadowolenia. Kocham Cie Boże.”

„Zobaczyłem Boga, który jest miłosierny, dobry. Animatorzy przez swoje świadectwa dużo ukazali, dużą cześć prawdziwego Boga i tego co zrobił w Ich życiu.”

„Podczas tych rekolekcji poczułam szczególna bliskość z Bogiem. Zrozumiałam, że On jest naprawdę blisko i pomaga mi na każdym kroku. To przyjaciel na dobre i na złe.”

„Doświadczyłam bliskości miłości Boga oraz działanie Ducha Świętego. To jest najlepiej wykorzystany czas.”

„Odzyskałem wiarę w Boga. Wcześniej byłem sceptycznie nastawiony, teraz zauważyłem w tym sens.”

„W trakcie tych rekolekcji Bóg przemawiał do mnie przez samych animatorów. Zanim tu przyjechałam, nie byłam tak blisko Boga jak teraz aktualnie. Jemu powierzyłam siebie, swoje życie. Stał się dla mnie Ojcem i za razem najlepszym Przyjacielem.”

„Dzięki tym rekolekcjom jeszcze bardziej chcę pogłębiać swoją relację z Bogiem i patrzeć na Niego jak na Przyjaciela, który zawsze jest przy mnie, pomoże mi we wszelkich przeciwnościach losu.”

„Obraz Boga zmienił się. Pokazał mi, że to jest mój Przyjaciel, który czeka non-stop na mnie.”

„Zaczęłam bardziej w Niego wierzyć i inaczej postrzegać moją wiarę. Teraz nie jest to już dla mnie zwykła modlitwa, ale rozmowa z Bogiem, który cały czas mi pomaga i nade mną czuwa.”

„Odkryłem na nowo jak bardzo ważna jest dla mnie relacja z Bogiem, spotkanie z moim najlepszym przyjacielem.”

„Bóg stał się dla mnie najlepszym przyjacielem. Zawsze On był przy mnie, lecz teraz naprawdę Go zobaczyłem. Wiem już, że muszę częściej z Nim rozmawiać, gdyż On mnie wysłucha i mi pomoże.”

Amen! 🙂