Warsztaty MNP w Otwocku

Kolejnym miejscem, do którego biuro Młodzi Na Progu miało przyjemność przyjść i głosić 😉 jest Otwock. Podczas prowadzonych warsztatów mieliśmy okazję przede wszystkim wspólnie modlić się o dom dla młodych w gronie uczestników – zarówno księży, jak i świeckich; tych bardziej i mniej doświadczonych w ewangelizacji młodych.

Mieliśmy przyjemność spotkać się w gronie ponad 70 osób z diecezji warszawsko – praskiej, a każdy był zapalony ogniem ewangelizacji! Ogromnie cieszy nas fakt, iż Polska staje się krajem, w którym coraz powszechniejsze okazują się być miejsca, w których młodzi otwarcie mówią innym o swoim doświadczeniu żywej relacji z Bogiem.

Obok prezentacji Programu Młodzi Na Progu równie istotne okazało się być ukazanie możliwości budowania środowisk wiary oraz pokazanie, że jest to możliwe tu i teraz – niezależnie od liczby osób, ich sił czy chęci. Pan jest w stanie wykorzystać to, co ma, nie oczekując więcej, dlatego też zaplanowaliśmy kolejne kroki w diecezji, w których wypełnienie wierzymy i gorąco go oczekujemy! Dziękujemy za ciepłe przyjęcie nas oraz całą pracę wykonaną, aby warsztaty mogły się odbyć. Do zobaczenia! (Z pewnością już niedługo:).