Warsztaty MNP w Gliwicach – ważne informacje

Już w najbliższą sobotę, 29.09 rozpoczniemy kolejne Warsztaty, które – podobnie jak rok temu – odbędą się w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach.
Recepcja rozpocznie pracę o godz. 8.30, natomiast o 9.00 zapraszamy na oficjalne rozpoczęcie – zachęcamy, aby być w Centrum między godz. 8.30, a 9.00, po zarejestrowaniu się na recepcji będzie możliwość wypicia kawy/ herbaty w kawiarence :).

Koszt warsztatów wynosi 50zł/os., co pozwoli nam pokryć koszty organizacyjne: obiad dla każdego uczestnika, kawa/herbata oraz wynajem sal konferencyjnych. Opłaty będzie można dokonać bezpośrednio w dniu warsztatów na recepcji.

W czasie trwania warsztatów będzie dostępne stoisko z artykułami Programu Młodzi Na Progu, jednak wyłącznie z możliwością zapłaty gotówką – wszystkich, którzy będą chcieli skorzystać ze bardzo prosimy o przygotowanie gotówki :).

Zapisy na warsztaty zostały zamknięte – jeśli jednak są osoby, które nie zdążyły się zapisać, a chcą wziąć udział w warsztatach, jak najbardziej zachęcamy do przyjechania w sobotę oraz zgłoszenia tego faktu na recepcji – w takim przypadku nie jesteśmy w stanie zagwarantować obiadu dla osób, które nie zapisały się poprzez formularz – postaramy się, aby wystarczyło dla wszystkich, jednak gwarancją otrzymania obiadu jest wcześniejsze zgłoszenie się :).

Oficjalne zakończenie warsztatów zaplanowane zostało na godz. 17.00.

Parking na terenie Gliwic w sobotę jest bezpłatny, jednak pod samym Centrum jest bardzo mało miejsca – zachęcamy więc, aby zostawić samochód wzdłuż ul. Ziemowita, bez konieczności jakiejkolwiek opłaty za miejsce parkingowe.

Jeśli ktoś spośród zgłoszonych osób nie pamięta, na jaki warsztat się zapisał, bardzo prosimy o pytanie drogą mailową przed sobotą tak, aby w dniu warsztatów uniknąć poszukiwań swojej grupy warsztatowej.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji pod adresem e-mailowym.
Do zobaczenia już w najbliższą sobotę!