I Krajowa Konferencja Młodzi Na Progu

Z ogromną radością pragniemy zaprosić na I Krajową Konferencję Młodzi Na Progu! Będzie to wydarzenie, nad którym pracujemy już od kilku tygodni, aby móc wspólnie – w gronie wszystkich osób zaangażowanych w program na terenie całej Polski – spotkać się, modlić, rozmawiać, poszerzać swoją wiedzę, kompetencje oraz umiejętności. Młodych Na Progu tworzą konkretne osoby, które na co dzień posługują w tym miejscu – teraz pragniemy, aby mogli doświadczyć napełnienia swojej wiary, gorliwości, sił oraz chęci!
Program oraz zaproszonych przez nas Gości będziemy publikować w miarę zbliżania się inicjatywy na naszym fanpage’u na Facebook’u.

Już teraz prosimy o zarezerwowanie i zapisanie w swoich kalendarzach daty konferencji – 16 marca 2019 (sobota). Konferencja odbędzie się w Toszku (diec. gliwicka).

Pragniemy, aby była to przestrzeń umożliwiająca spotkanie każdego, kto wkłada swoje serce w Młodych Na Progu – niezależnie od pełnionej funkcji (zaproszenie kierujemy zarówno do Księży, świeckich odpowiedzialnych w parafii, animatorów, dyrektorów Rekolekcji Spotkania oraz liderów wspólnot młodzieżowych). Jeśli masz w sercu dzieło ewangelizacji młodych, pragniesz więcej gorliwości, doświadczenia Boga, zapału bądź umiejętności technicznych – to wydarzenie organizujemy dla Ciebie! Nasze zaproszenie przyjął także Ksiądz. Biskup, co jest dla nas ogromną radością i błogosławieństwem!