Sponsorzy warsztatów MNP w Toszku

Miasto Toszek – Dzięki gościnności władz miasta i mieszkańców możemy odkrywać piękno tutejszej miejscowości. To wyjątkowe miejsce stało się dla nas błogosławieństwem i już 28 września stanie się centrum dzielenia się doświadczeniem pracy wśród młodych.

Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi miasta, Panu Grzegorzowi Kupczykowi i władzom miasta, za wsparcie finansowe i życzliwość względem programu Młodzi Na Progu. Cieszymy się, że już niedługo zobaczymy się właśnie w Toszku, miejscu niezwykłym, które po prostu trzeba zobaczyć!

HG Hotel Restauracja jedyne takie miejsce na ziemi. Profesjonalna obsługa zadba o każdy szczegół naszych warsztatów, a przemiła atmosfera będzie sprzyjać myśleniu o ewangelizacji młodych. I tym razem czeka na nas wspaniały posiłek, który zaserwuje szef kuchni specjalnie dla nas. Wnętrze pełne luksusu będzie doskonałym tłem na wszelkie zdjęcia, dlatego zachęcamy każdego uczestnika do meldowania się na swoim profilu fb czy instagramie właśnie w tym miejscu.

Serdecznie dziękujemy Panu Herbertowi, który dzięki swojej uprzejmości ugości nas w HG Hotel i profesjonalnie zadba o wszelkie szczegóły.

Cukiernia Restauracja „Grzybek” – Podczas tegorocznych warsztatów  będziemy mogli skosztować bajecznych wypieków Cukierni Restauracji „Grzybek”. Niesamowite smaki będą dostępne dla nas podczas kawiarenki i będą doskonałym dodatkiem do kawy czy herbaty. Liczymy, że po skosztowaniu takich słodkich smaków rozpłyniecie z myślą „czuję się jak w Niebie”, a wasze podniebienia będą marzyć o kolejnych kęsach niesamowitych wypieków.

Dziękujemy, że dzięki Paniom, Mamie i Córce, możemy nieustannie mówić „to smakuje jak u mamy!” i rozkoszować się smakiem waszych ciast i wypieków.

Gospodarzem tegorocznych Warsztatów programu Młodzi Na Progu jest Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Toszku. Program Młodzi Na Progu spotkał się tutaj z tak wielką otwartością, że pragniemy częściej wiązać się właśnie z tym miejscem.  Wierzymy, że przyjazna atmosfera właśnie tutaj na zamkowym wzgórzu parafii jest błogosławieństwem dla nas i zachętą do dalszej współpracy.

Serdecznie z tego miejsca dziękujemy
ks. Proboszczowi Sebastianowi Benszowi,
za otwarcie furtki swojego gospodarstwa, przyjazne serce, wsparcie i ogromną życzliwość względem nas i uczestników warsztatów.