Parafialne i dekanalne Warsztaty Programu Młodzi na Progu 2020

Program Młodzi na Progu wkracza w nową rzeczywistość. Rok 2020 jest wyjątkowy pod każdym względem, również dla nas i warsztatów, które corocznie prowadzimy. W tym wyjątkowym czasie chcemy być dla was i prowadzić warsztaty w nieco innej formie. Nie będą to warsztaty całodniowe, lecz skracamy je do połowy dnia (np. od godz. 9:00 – 15:00). Zamiast warsztatów krajowych chcemy by w tym roku warsztaty miały wymiar parafialny lub dekanalny: chcemy zmniejszyć ilość uczestników oraz dostosować wszystkie wymogi sanitarne do prowadzenia takiego wydarzenia. Na każdych z tych warsztatów obowiązuje limit miejsc, a także wszystkie zasady dystansu społecznego i zasłaniania ust i nosa.

W warsztatach parafialnych przewidujemy blok zawierający wprowadzenie w program i wizję MNP,  a także podstawy prowadzenia małej grupy. Warsztaty z poziomu drugiego dla osób już posługujących będą ustalane w konsultacji z  konkretnym organizatorami danych warsztatów. W naszym terminarzu na bieżąco będą podawane terminy i miejscowości, w których będziemy prowadzić warsztaty.

Jeżeli chcesz dołączyć do warsztatów, które już są w terminarzu, zgłoś się przez mailowo do osoby odpowiedzialnej za konkretny warsztat.  Jeśli masz pragnienia zorganizować warsztaty na potrzebę swojej parafii lub dekanatu skontaktuj się z nami poprzez maila mlodzinaprogu.biuro@gmail.com.