Zmiana miejsca i formy Warsztatów dla diecezji gliwickiej.

Ogromnie cieszymy się, że wraz z nami chcesz rozwijać swój warsztat pracy z młodzieżą!

Ze względu na okoliczności, które nie zależały od nas, zapraszamy tym razem Cię do bardziej kameralnego grona, dlatego też
1 października Warsztaty odbędą się w siedzibie naszej Fundacji, w Zabrzu przy ul. Wolności 198. 

W tym dniu stacjonarnie odbędą się tylko warsztaty podstawowe – „Wprowadzenie do programu Młodzi na Progu” oraz Jak prowadzić małą grupę”. Taka forma warsztatów dużo bardziej sprzyja nawiązywaniu współpracy, dzieleniu się doświadczeniem i zadawaniu pytań, które dotyczą Twojej sytuacji i Twojej parafii, dlatego tym bardziej cieszymy się, że w tą sobotę wspólnie będziemy mogli spędzić czas. Oczywiście, na miejscu czeka dobra kawa, herbata i poczęstunek. Będzie także możliwość zaopatrzenia się w nasze materiały, różne gadżety i sporo nowości odzieżowych, które przygotował dla nas Sklep Młodzi na Progu. 

Miejsce warsztatów:

ul. Wolności 198, 41-800 Zabrze 

Pinezka

Za klasztorem znajduje się niewielki parking, gdzie można zostawić samochód lub istnieje możliwość skorzystania z parkingu przy kościele św. Andrzeja w Zabrzu, który znajduje się 2 minuty od siedziby naszej Fundacji. 

Uczestnicy warsztatów otrzymują imienny certyfikat. W razie potrzeby wystawienia zaświadczenia do szkoły (innego miejsca zatrudnienia) o odbyciu warsztatów, prosimy o wcześniejszą informację drogą mailową.

Warsztat „Nadużycia seksualne wobec nieletnich: jak rozpoznać, reagować i wspierać” odbędzie się w formie stacjonarnej. O jego terminie będziemy informować w najbliższym czasie.