Patronite

TUTAJ MOŻESZ NAS WSPOMÓC

Już teraz możesz wspomóc dzieło Programu Młodzi na Progu poprzez wsparcie finansowe. Uruchomiliśmy nasz profil na portalu Patronite.pl, abyś przez pieniądze, którymi Bóg Ci pobłogosławił stał się błogosławieństwem dla tysięcy młodych ludzi w całej Polsce. Każda wpłata, nawet najmniejszej kwoty, systematycznie lub jednorazowo, robi różnicę. Jezus naucza nas w Ewangelii: „Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje” (Mt 6, 21).  Kiedy dzielimy się tym co mamy, nasze serce zwraca się ku Jezusowi.

Jeśli w Twoim sercu rodzi się pragnienie budowania miejsca dla młodych w Kościele, to zapraszamy Cię, wejdź do Drużyny Boga, by zmieniać oblicze gry każdego dnia. I Ty możesz stać się błogosławieństwem Boga dla naszego Programu. Zostań naszym Patronem!

Dlaczego jesteśmy na Patronite?

Bardzo często spotykamy się z bezradnością i rezygnacją u tych, którzy próbują pracować z młodymi w Kościele. Słuchamy dyskusji, w których dominuje krytyka starych rozwiązań, ale niewiele jest wizji i pomysłu, co robić. Chcemy, żeby wizja, którą Bóg nas obdarzył, a Kościół potwierdził, była słyszana w Polsce i nie tylko. Chcemy, żeby jak najwięcej młodych ludzi mogło po swoim bierzmowaniu powiedzieć tak:

„Doświadczyłam bliskości miłości Boga oraz działanie Ducha Świętego. To jest najlepiej wykorzystany czas”;

„Moje myślenie podczas rekolekcji zmieniło się, myślałam, że kościół to tylko wiara, nic więcej poza tym, a po spotkaniach i po rekolekcjach uświadomiłam sobie, że Bóg jest dla mnie bardzo ważny i że daje mi coś, czego nikt mi nie daje, nie potrafię tego opisać.”

Dlatego ciągle redagujemy materiały i dbamy o ich aktualizację. Organizujemy konferencje i szkolenia. Marzymy o tym, by wydać książkę oraz wybudować fizyczny dom dla naszych młodych przyjaciół, w którym część z nas mogłaby zamieszkać i w którym moglibyśmy prowadzić nasze projekty. Na to wszystko potrzebne są fundusze. Jeśli Bóg poruszył twoje serce dla młodych, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami oraz tym co robimy poprzez naszą stronę internetową oraz konto na Facebook’u i Instagramie. Jeśli chcesz, możesz dołączyć do grona naszych patronów i grać z nami z jednej Drużynie Boga!

Zostań PATRONEM!

Podczas Rekolekcji Spotkania odwołujemy się do przykładu meczu koszykówki. Zapraszamy Ciebie do Drużyny Boga, abyś przez pieniądze, którymi Bóg Ci pobłogosławił stał się błogosławieństwem dla tysięcy młodych ludzi w całej Polsce. Nawet niewielkie kwoty zebrane razem mogą czynić różnicę, tak jak kluczowe podanie w ostatnich sekundach meczu! Jeśli będziesz stale nas wspierał, z radością podzielimy się z Tobą skromnym upominkiem, ale nawet jednorazową wpłatę potraktujemy jako błogosławieństwo i odwdzięczymy się modlitwą.

Jak to działa?

1. Wejdź w link poniżej

https://patronite.pl/mlodzinaprogu

2. Wybierz rodzaj subskrypcji, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na dzieło Programu Młodzi Na Progu i na jaki okres czasu chcesz zostać naszym Patronem.

3. Za każdą wpłatę my odwdzięczymy się modlitwą i Eucharystią w intencji darczyńców, a także drobnym upominkiem.