Propozycje wakacyjne

Letni wyjazd

Jeśli jesteś młodym człowiekiem w wieku szkolnym albo rodzicem takiego młodego człowieka 🙂 mamy dla Ciebie niezwykłą propozycję na wakacje. To okazja do spędzenia czasu w dobrym towarzystwie, poznania nowych ludzi, zobaczenia ciekawych miejsc i doświadczenia wspólnoty wierzących, która jest otwarta, pełna energii i pasji!

Każdego roku wyjeżdżamy na tydzień w jakieś atrakcyjne miejsce, aby wypoczywać, budować relacje, poznawać świat i zbliżać się do Boga. 

Uczestnicy są podzieleni na grupy wiekowe i mają zajęcia dostosowane do swojej grupy. Zapewniamy:

  • dojazd
  • zakwaterowanie
  • całodzienne wyżywienie
  • wykwalifikowaną kadrę
  • wycieczki w ciekawe miejsca
  • mnóstwo wspólnej zabawy
  • okazję do spotkania z Bogiem w modlitwie i ciekawie prowadzonych zajęciach

PS. Za każdym razem uczestnicy wyjazdu proszą, żebyśmy zostali dłużej:)

Zrozumiałam jakie podstawowe błędy robię w komunikacji z drugą osobą. Podczas wieczoru uwielbienia przezwyciężyłam ból fizyczny i zaczęłam uwielbiać Boga, a ból odstąpił ode mnie. Mimo, że byłam zmęczona potrafiłam słuchać konferencji i nauczań (Gosia).

Zrobiłam kolejny mały krok do zaakceptowania siebie.

Bóg powiedziała mi, że jest blisko mnie przemówił przeze mnie i powiedział mi, żebym prowadził osoby na bierzmowaniu.

W tym czasie nauczyłam się nie klasyfikować/oceniać ludzi po wyglądzie.

Zrozumiałem wartość i naturę przyjaźni. (Krystian)

W czasie tych rekolekcji zrozumiałam, że przyjaźń jest bardzo cenną więzią. Przyjaciele są skarbem. Zrozumiałam też, że niektóre relacje jakie mam z innymi ludźmi nie są warte mojego poświecenia, ponieważ w tych relacjach to ja cierpię i jestem wykorzystywana, a ja mimo próśb nie otrzymałam żadnej pomocy. (Magda)

Na tych rekolekcjach Bóg pomógł mi zrozumieć trud codziennego życia i pokazał, że nie potrzebuję gotowych „regułek” gdyż doskonale potrafię modlić się własnymi słowami.

Bóg zmienił w moim sercu mój stosunek do relacji z drugiej człowiekiem, a konkretnie z moją siostrą. (D)

Zobaczyłam, że warto zacząć akceptować siebie i przyjaźnić się ze sobą.

Podczas rekolekcji, a właściwie dzięki nim stałam się bardziej otwarta, odnowiłam więź z Bogiem, poznałam wiele innych osób. Konferencje, warsztaty i Msze święte dały mi dużo do myślenia. Staje się coraz bliższa do osiągnięcia celu jaki chce osiągnąć w wierze.

Festiwal Życia

Zapraszamy do wzięcia udziału w Festiwalu Życia! Jesteśmy przekonani, że to najlepsze wydarzenie dla młodzieży na Śląsku. Zapraszamy na stronę organizatora: