Świadectwa – Rekolekcje Środowiska

Co Bóg zrobił dla Ciebie w czasie tych Rekolekcji?

Góra św. Anny, marzec 2011r.

„Bardziej kocham Boga. Uczę się modlić własnymi słowami. Chcę iść przez życie z Jezusem i chcę, żeby On był moim najlepszym przyjacielem.”
– Patrycja

„Podczas tych rekolekcji Bóg napełnił mnie energią.”
– Patryk

„Na rekolekcjach Bóg dał mi radość. Szczerze, to nadal nie znam odpowiedzi na wiele pytań, ale wierzę, że Bóg udzieli mi odpowiedzi. Myślę, że będę jeszcze bardziej udzielać się we wspólnotach. Bóg pokazał mi rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałam. Od dzisiaj bardziej będę zwracać uwagę na drugiego człowieka, a nie tylko na siebie.”

„Bóg pokazał mi, że mimo, że mam słabości, On mnie wspiera i chce być przy mnie, towarzyszyć mi. Postanowiłam, że zastanowię się nad wstąpieniem do wspólnoty i poprawię relacje z rodziną.”

„Bóg pokazał mi, że muszę przebaczyć, by naprawić moje relacje. Od paru miesięcy w moich myślach jest pomysł o wstąpieniu do wspólnoty, uważam, że dostałam odpowiedź na ten pomysł. Podjęłam decyzję, że chcę poznać Jezusa i głosić Go każdemu.”

„Zrozumiałem wiele rzeczy, utwierdziłem się w wierze. Doświadczyłem ważnego momentu w życiu.”
– Adam

„Myślę, że jestem bliżej Pana Boga.”
– Paweł

„Bóg przyszedł do mnie i mnie dowartościował. Będę starała się budować dobre relacje. Pan Bóg działa na tych rekolekcjach.”

„Zrozumiałem, że Bóg mnie kocha. Od dzisiaj postaram się zrozumieć ludzi, których wcześniej nie rozumiałem i będę starał się im pomóc.”

„Bóg wysłuchał moich próśb. Chcę zacząć rozmawiać z Bogiem.”
– Paweł

„Bóg pomógł mi zrozumieć mój grzech i dał mi zupełnie nową szansę. Podjąłem decyzję, że poprawię swoją modlitwę osobistą i zmienię swój stosunek do ludzi, których „bandażowałem”.”
– Daniel

„Bóg sprawił, że poczułam, że jest przy mnie w każdym momencie; nawet gdy kładłam się spać czułam Jego obecność. Pokazał mi również co mogę zmienić w moim życiu i jaką mam kroczyć drogą. Zamierzam każdy dzień spędzić z Jezusem: modlić się, czytać Słowo Boże i znaleźć wspólnotę. Chcę, żeby we mnie działał.”
– Kasia

„Bóg nastawił mnie pozytywnie na życie, pokazał mi, że świat nie jest zły, że mam przyjaciela. Chcę wstąpić do wspólnoty.”
– Daria