Wsparcie

Za każde wsparcie, modlitwę i troskę ogromnie dziękujemy!
Jesteśmy świadomi, że to dzięki Tobie możemy poszerzać granice
dzieła ewangelizacji młodych w Polsce!

„Radosnego dawcę miłuje Bóg”
2 Kor 9, 7


Możliwości wsparcia naszej Fundacji:

DAROWIZNA
Jeśli masz w sercu pragnienie, by wesprzeć finansowo dzieła Fundacji „Młodzi na Progu”,
to możesz to uczynić wpłacając swój datek na poniższe konto:
45 1140 2004 0000 3902 8123 3055
Tytuł: „Darowizna na cele statutowe”

Fundacja „Młodzi na Progu”
ul. Wolności 198
41-800 Zabrze

Inne możliwości wsparcia Fundacji „Młodzi na Progu”

FANIMANI.PL

APLIKACJA FANIMANI.PL

Jeżeli robisz zakupy w Internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać, korzystając z oferty ponad 1500 sklepów. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej Fundacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl. Ty nic nie dopłacasz! Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

Jak to działa?

Zarejestruj się w FaniMani.pl Jeśli zarejestrujesz się z tego linku – https://fanimani.pl/zaproszenie/35831/c0227200411a41bdba8b52f9a83ed288/ – i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.
  • Na komputerze:
    • dodaj rozszerzenie „Przypominajka FaniMani” do przeglądarki. To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani – https://fanimani.pl/darowiznamlodzinaprogu/ – aby zainstalować Przypominajkę! Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!
  • Na telefonie: pobierz aplikację FaniMani (Google Play, AppStore). Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj aplikację i korzystaj z oferty ponad 1500 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

PATRONITE

PATRONITE

Uruchomiliśmy nasz profil na portalu Patronite.pl, abyś przez pieniądze, którymi Bóg Ci pobłogosławił, stał się błogosławieństwem dla tysięcy młodych ludzi w całej Polsce. Każda wpłata, nawet najmniejszej kwoty, systematyczna lub jednorazowa, robi różnicę. Wspieraj z nami rozwój Młodych!

Jak to działa?

Po kolei:
  1. Wejdź na stronę: https://patronite.pl/mlodzinaprogu.
  2. Wybierz rodzaj subskrypcji: jaką kwotę chcesz przeznaczyć na dzieło Fundacji "Młodzi na Progu" i na jaki okres czasu chcesz zostać naszym Patronem.
  3. Korzystaj z nowych przywilejów Darczyńcy: comiesięczne powiadomienia o naszej działalności, systematyczna modlitwa i Eucharystia w intencji Darczyńców, drobny "młodoprogowy" upominek.