A Słowo stało się ciałem!

W czasie tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia pragniemy przesłać do wszystkich zakątków Polski najpiękniejsze życzenia – odkrycia i przyjęcia rodzącej się Miłości! Niech nic nas nie powstrzyma, by wraz z Aniołami ogłaszać Jego chwałę!

U progu Nowego Roku, z ogromną radością, wdzięcznością i błogosławieństwem, kierujemy słowo „dziękujemy”  do wszystkich związanych z programem, które nie jest w stanie wyrazić naszej wdzięczności w stosunku do Waszej posługi!

Dziękujemy za czas wspólnej służby, budowania i dzielenia się tym, co najważniejsze! W kończącym się roku, poza tym, co tradycyjnie wpisało się już w ramy działania biura Młodych Na Progu, poprowadziliśmy wspólnie Warsztaty MNP w Gliwicach, Tarnowie        i  Częstochowie oraz kilkadziesiąt turnusów Rekolekcji Spotkania, wyszkoliliśmy nowych dyrektorów, a także przyłączyliśmy do programu kolejne parafie! Wierzymy, że przed nami jeszcze więcej! Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy razem z nami niesiecie Ewangelię tam, gdzie jesteście. Bez Was nasz program nie mógłby się rozwijać! Jesteście niezastąpieni! Do zobaczenia już niedługo na kolejnych Rekolekcjach, warsztatach, spotkaniach…