Warsztaty MNP w Bielsku-Białej za nami!
W drugą sobotę czerwca ekipa Młodych na Progu prowadziła w Bielsku-Białej warsztaty dla diecezji bielsko-żywieckiej. W warsztatach uczestniczyli zarówno księża, jak i świeccy – wszyscy w jedności, aby wspólnie budować środowisko wiary dla młodych. Każdy z uczestników wziął udział w warsztacie wprowadzającym w wizję Szkoły Nowej Ewangelizacji i Programu MNP, natomiast w ramach drugiego bloku podzieliliśmy się na dwie grupy – animatorów oraz księży i odpowiedzialnych za Program w parafii. Jesteśmy zbudowani tym czasem, w którym mogliśmy dzielić się doświadczeniem, pytaniami, obawami czy oczekiwaniami. Wielkim przywilejem była dla nas obecność Księdza Biskupa Romana Pindla, z którym wraz z księżmi diecezji bielsko – żywieckiej mieliśmy przyjemność porozmawiać. Modląc się o to miejsce, w którym Bóg nas postawił, radośnie oczekujemy informacji o liczbie parafii, które podejmą decyzję wdrożenia Programu już od września tego roku. Ogromnie dziękujemy wszystkim organizatorom, uczestnikom oraz księżom za zaproszenie, przyjęcie oraz obecność podczas warsztatów!
Zobacz również
Nowy rok, nowe postanowienia – wesprzyj Fundację przez FaniMani.pl
12 stycznia 2023
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH
16 sierpnia 2024